Featured Video Play Icon

3 Nedeľné otvorené tréningy 24.11. , 1.12. , 8.12. 2019

Srdečne Vás pozývam na 3 tanečné/pohybové workshopy, ktoré sú určené verejnosti . Povedie ich Zuzana Burianová, choreografka , tanečnica, zdravotná klaunka a ich hlavným účelom je venovať nedeľné poobedia pohybu, kreativite a zážitku uvedomenia si vlastných tendencií v skupine/ v pohybe/ v mysli a aktívne ich využiť pre osobný rozvoj v pohybe. Trénigngy budú prispôsobené schopnostiam jednotlivcov a nie je sa čoho báť. Skočte do toho rovnými nohami a uvidíte. Ide o čas, ktorý chcete venovať sami sebe s láskou k pohybu .
Každý z tréningov možno absolvovať samostatne. Vstup na každý tréning 8EUR.
24.10. 14:00-18:00 bude zameraný na rozvoj celistvého precítenia tela a jeho možností efektívneho a zdravého hýbania sa v rámci techniky súčasného tanca. Budeme pracovať veľa s dychom, s vedomím vnútorného a vonkajšieho priestoru a okúsime aj partnerskú prácu s touto skúsenosťou.
1.12. 14:00-18:00 bude zameraný na prehĺbenie vedomia hornej polovice tela a jej využitie v pohybe. hlava, ramená, horné končatiny, hrudník a driek ako vedomé články v pohybe, tanci , komunikácii.
8.12. 14:00 – 18:00 bude zameraný na prehĺbenie vedomia spodnej časti tela a jej využitie v pohybe, tanci. Driek, panva, bedrové kĺby, dolné končatiny, chodidlá ako vedomé články v pohybe, tanci, komunikácii.

v centre pohybu a tanca Labyrint v Žiline www.centrumlabyrint.sk

projekt je podporený finančnou podporou mesta Žilina

 

 

<< SPÄŤ
MENU